„ Znajdź w innych blask i traktuj ich tak,
jakbyś widział w nich tylko światło”​
- Wayne Dyer - ​

O mnie

Jestem certyfikowaną nauczycielką uważności (ang. mindfulness):

  • dla dzieci i młodzieży:  Metoda Eline Snel© „Uwaga, to Działa!” (Academy for Mindful Teaching, Holandia) oraz „Paws b”  i „Dots” (Mindfulness in Schools Project, Wielka Brytania)
  • dla dorosłych: Mindfulness Based Stress Reduction (MBSR)/Redukcja Stresu w Oparciu o Uważność (Mindful Academy Solterreno, Hiszpania).
Od pierwszych chwil po zetknięciu się z praktyką uważności byłam pod ogromnym wrażeniem jej dobroczynnych właściwości, w szczególności mocy medytacji i potencjału człowieka do samouzdrawiania.
 
Kocham pracować zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi i pomagać im rozwijać umiejętność bycia w teraźniejszości. Pracuję z klientami indywidualnymi, firmami oraz instytucjami publicznymi.
 
Mój styl nauczania cechuje wrażliwość, życzliwość, przyjazne nastawienie oraz otwartość. Łatwo nawiązuję kontakt z innymi ludźmi z różnych środowisk społecznych.
 

Mindfulness dla mnie to styl bycia i przepustka do bardziej szczęśliwego i spełnionego życia; w harmonii i życzliwości do siebie samej i bliskich. Czerpię dużą satysfakcję z tego, że poprzez swoją pracę, przyczyniam się do rozwijania kontaktu ludzi z ich własnym wnętrzem.

Ukończyłam studia MBA w London South Bank University oraz studia  nauczania języka angielskiego w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Bydgoszczy.

Przez 10 lat mieszkałam w Londynie. Pracowałam w środowiskach wielokulturowych w międzynarodowych firmach na stanowiskach kierowniczych średniego szczebla. Obecnie mieszkam w Gdańsku z moim 13-letnim synem i mężem Robertem (Szkotem).

Uwielbiam podróżować, poznawać różne kultury i zwyczaje. Odbyłam dwie 6 miesięczne wyprawy po Afryce, Azji, Nowej Zelandii i Australii. Pracowałam jako wolontariuszka z dziećmi w Edynburgu, w ramach projektu antyrasistowskiego, dla organizacji Voluntary Service Overseas.

 

Certyfikaty

certyfikat

Inni o mnie

Podziękowania i dyplomy

Przewiń do góry