„ Znajdź w innych blask i traktuj ich tak,
jakbyś widział w nich tylko światło”​
- Wayne Dyer - ​

O mnie

Nazywam się Violetta Halliday. Jestem certyfikowaną trenerką uważności (ang. mindfulness) dla dzieci. Poszukiwania odpowiedniej ścieżki edukacyjnej dla mojego syna skierowały mnie w kierunku praktyki uważności. Od pierwszych chwil byłam pod ogromnym wrażeniem jej dobroczynnych właściwości i postanowiłam dzielić się nią z dziećmi. 

Dla mnie, mindfulness jest bezcennym narzędziem do bardziej szczęśliwego i spełnionego życia; w harmonii i życzliwości do siebie samej i bliskich. Czerpię dużą satysfakcję z tego, że poprzez swoją pracę, przyczyniam się do rozwijania kontaktu dzieci z ich wnętrzem. 

Ukończyłam trening MBSR (Mindfulness Based Stress Reducution) oraz dwa certyfikowane szkolenia nauczycielskie: Metoda Eline Snel© „Uwaga, to Działa!” (Academy for Mindful Teaching, Holandia) oraz Paws b” (Mindfulness in Schools Project, Wielka Brytania). Jestem w trakcie certyfikowanego szkolenia nauczycielskiego  MBSR (Mindful Academy Solterreno, Hiszpania). Prowadzę treningi mindfulness dla dzieci w Trójmieście. Z wykształcenia jestem nauczycielką języka angielskiego (Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Bydgoszczy). Posiadam również dyplom MBA z London South Bank University. W Londynie mieszkałam 10 lat. Uwielbiam podróżować, poznawać różne kultury i zwyczaje. Odbyłam dwie 6 miesięczne wyprawy po Afryce, Azji, Nowej Zelandii i Australii. Pracowałam jako wolontariuszka z dziećmi w Edynburgu, w ramach projektu antyrasistowskiego, dla organizacji Voluntary Service Overseas. 

Certyfikaty

certyfikat

Inni o mnie

Podziękowania i dyplomy