Spotkanie informacyjne dla rodziców i nauczycieli, 28 sierpnia 2019

Serdecznie zapraszam na spotkanie informacyjne o treningu uważności (ang. mindfulness) dla dzieci i młodzieży Metodą Eline Snel© „Uwaga, to działa!” w środę, 28 sierpnia 2019, o godzinie 18:00, w Akademii Świadomego Człowieka w Gdańsku, ul. Kaprów 3A, lok.16, 80-316 Gdańsk.

Spotkanie będzie wprowadzeniem do treningu uważności dla dzieci (6-12 lat), który rozpoczyna się 11 września 2019 w Akademii Świadomego Człowieka. Więcej informacji o treningu na stronie https://www.facebook.com/events/2322039621443539/

DLA KOGO JEST PRZEZNACZONE SPOTKANIE?
Dla rodziców i dla specjalistów pracujących z dziećmi (edukatorów, dyrektorów szkół i przedszkoli, nauczycieli, psychologów, terapeutów, itp.) zainteresowanych tematem uważności dla dzieci.

METODA ELINE SNEL© „UWAGA, TO DZIAŁA!”
Metoda została stworzona przez Eline Snel – holenderską nauczycielkę mindfulness oraz terapeutkę, z wieloletnim doświadczeniem, autorkę światowego bestsellera „Uważność i spokój żabki”. Ćwiczenia Eline Snel stosowane są od lat na całym świecie i podbiły już serca setki tysięcy dzieci i dorosłych. Trening jest wzorowany na stworzonym w 1979 roku i popartym badaniami naukowymi 8 tygodniowym treningu MBSR (ang. Mindfulness-Based Stress Reduction) Jona Kabat- Zinna.

PODCZAS SPOTKANIA OPOWIEM:
– czym jest uważność i dlaczego jest nam potrzebna
– o korzyściach treningu uważności dla dzieci
– o żabie Fredzie, który jest przewodnikiem uważności w ćwiczeniach z dziećmi
– o tematyce zajęć
– o tym jak wyglądają zajęcia z dziećmi

Zaproszę Cię również do udziału w dwóch ćwiczeniach uważności, które dzieci wykonują podczas lekcji oraz przekażę informację, jak można zapisać się na trening.

CZAS TRWANIA:
Spotkanie będzie trwać około 1-1,5h.

CENA: 20 zł;

BILETY: https://evenea.pl/event/uwaznoscdladzieci2019/

KONTAKT:
kontakt@mindfulnessdladzieci.com.pl
Tel. 506 996 993
www.minfulnessdladzieci.com.pl

PROWADZĄCA: Violetta Halliday, certyfikowana nauczycielka Metody Eline Snel© „Uwaga, to działa!”
Więcej informacji tutaj: http://mindfulness.com.pl/faculty/halliday-violetta/

Przewiń do góry