Mindfulnessdladziecispotkanie

Spotkanie informacyjne dla rodziców i nauczycieli, 21 listopada 2018

Serdecznie zapraszam na spotkanie informacyjne o treningu uważności (ang. mindfulness) dla dzieci i młodzieży Metodą Eline Snel© „Uwaga, to działa!”  w środę, 21 listopada 2018, o godzinie 18:30, w Akademii Świadomego Człowieka, ul. Kaprów 3A, lok.16, 80-316 Gdańsk.

DLA KOGO?  

Dla rodziców i specjalistów pracujących z dziećmi (edukatorów, dyrektorów szkół i przedszkoli, nauczycieli, psychologów, terapeutów, itp.) zainteresowanych promowaniem i nauczaniem uważności.

METODA ELINE SNEL© „UWAGA, TO DZIAŁA!”

Metoda została stworzona przez Eline Snel – holenderską nauczycielkę mindfulness oraz terapeutkę, z wieloletnim doświadczeniem, autorkę światowego bestsellera „Uważność i spokój żabki”. Ćwiczenia Eline Snel stosowane są od lat na całym świecie i podbiły już serca setki tysięcy dzieci i dorosłych. Trening jest wzorowany na stworzonym w 1979 roku i popartym badaniami naukowymi 8 tygodniowym treningu MBSR (ang. Mindfulness-Based Stress Reduction) Jona Kabat- Zinna.

PODCZAS SPOTKANIA DOWIESZ SIĘ:

– czym jest uważność i dlaczego jest nam potrzebna

– o korzyściach treningu uważności dla dzieci

– o żabie Fredzie, który jest przewodnikiem uważności w ćwiczeniach z dziećmi

– o tematyce zajęć

– o tym jak wyglądają zajęcia z dziećmi

– zaproszę Cię również do udziału w dwóch ćwiczeniach uważności, które dzieci wykonują podczas lekcji oraz przekażę informację, jak można zapisać się na trening.

CZAS TRWANIA: około 1-1,5h.

CENA 15 zł

BILETY: https://uwaznoscdladzieci.evenea.pl/

KONTAKT: kontakt@mindfulnessdladzieci.com.pl  Tel: 506 996 993 www.minfulnessdladzieci.com.pl

 

Przewiń do góry