Mindfulness dla dzieci – darmowe warsztaty

W ramach Ogólnopolskich Dni Uważności zapraszam dzieci w wieku 6-12 lat na darmowe warsztaty Metodą Eline Snel© „Uwaga, to działa”. Metoda została stworzona przez Eline Snel – holenderską nauczycielkę mindfulness dla dorosłych i dzieci, terapeutkę, założycielkę i właścicielkę Akademii Nauczania Uważności w Holandii, autorkę światowego bestsellera „Uważność i spokój żabki”. 🐸 Zajęcia „Uwaga, to działa!” bazują na 8-tygodniowym treningu dla dorosłych stworzonym przez Jona Kabata-Zinna. Ćwiczenia Eline Snel stosowane są od lat na całym świecie i podbiły już serca setki tysięcy dzieci i dorosłych.

„Dzieci uczą się ćwiczyć swoją uważność: uspokoić gonitwę myśli, uchwycić i zaakceptować swoje emocje. Doskonalą bycie życzliwym dla siebie i innych. Celem ćwiczeń jest osiągnięcie spokoju, lepszej koncentracji, zrozumienia i łagodności.”
– Eline Snel

🐸 Lokalizacja
Akademia Świadomego Człowieka
ul. Kaprów 3a/16
80-316 Gdańsk

🐸 Dla kogo?
Są to zajęcia ogólnorozwojowe odpowiednie dla dzieci w wieku 6-12 lat. Dzieci biorą udział w warsztatach samodzielnie, bez rodziców.

Zajęcia zostaną poprowadzone w dwóch grupach wiekowych:
Grupa 6-8 lat, godzina 16:00 – 16:50
Grupa 9-12 lat, godzina 17:15 – 18:15

Liczba miejsc w grupie: 8. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

🐸 Zapisy i cena:
Spotkanie jest darmowe.
Zainteresowane osoby są proszone o wypełnienie odpowiedniego formularza, używając linku poniżej:
Grupa 6-8 lat, https://mindfulnessdladzieci.konfeo.com/pl/groups
Grupa 9-12 lat, https://mindfulnessdladzieci9-12.konfeo.com

🐸 Prowadząca: Violetta Halliday, certyfikowana nauczycielka uważności dla dzieci Metodą Eline Snel© „ Uwaga, to działa (Academy for Mindful Teaching, Holandia) oraz pawsB (Mindfulness in Schools Project, Wielka Brytania). Więcej informacji: https://mindfulnessdladzieci.com.pl/o-mnie/

🐸 Kontakt:
tel: 506996993,
email: kontakt@mindfulnessdladzieci.com.pl
● Facebook – https://www.facebook.com/mindfulnessdladzieci/
● Strona internetowa https://mindfulnessdladzieci.com.pl/

 

 

Przewiń do góry